#2 شیوه درس خواندن دانش آموزان در $پانسیون مطالعاتی در اصفهان

پانسیون مطالعاتی در اصفهان | کتابخانه در اصفهان | دکتر آذین گازر | drazingazor

عنوان مشاوره روانشناسی نوجوان
نویسنده زینب مختاری
دپارتمان اوج شید
زمان مطالعه 8 دقیقه
تعداد کلمات 832

فهرست مطالب

سالن مطالعاتی در اصفهان چه خدماتی را به دانشجویان ارائه می دهند؟

کتابخانه دراصفهان فعالیت های خود را به چه صورتی انجام می دهد؟

کتابخانه ها در اصفهان چه خصوصیت هایی را دارا می باشند؟

فهرست تصاویر

شکل 1:پانسیون مطالعاتی در اصفهان

شکل 2:کتابخانه در اصفهان

پانسیون مطالعاتی در اصفهان چه خدماتی را به دانشجویان ارائه می دهند؟

و در نتیجه تعامل آسان بین دو و حضور در رادیولوژیست کارآموزان پانسیون مطالعاتی در اصفهان برای تعامل با یکدیگر این فضای مزاحم متوسط ​​همچنین دسترسی راحت به دکتر آذین گازر تکنسین های فلوروسکوپی و سونوگرافی ها را فراهم می کند ، اما این درها برای کارکنان غیرتخصصی قابل دسترسی نخواهد بود. سرانجام ، اتاق مطالعه عمیق ، محفظه ای است که برای رادیولوژیست ها تعیین شده است که برای تمرکز و انجام تفسیری که از نظر شناختی بیشترین نیاز را دارند ، نیاز به فضایی بدون حواس پرتی دارند. ملاحظات طراحی اتاق خواندن در عصر COVID-19 نیازهای بخش ما در پاسخ به همه گیری COVID-19 تغییر کرده است. موسسه ملی ایمنی و سلامت شغلی سلسله مراتبی از کنترل ها را برای قرار گرفتن کتابخانه در اصفهان در معرض خطر ارائه می دهد. در شکل 1:پانسیون مطالعاتی در اصفهان مشاهده نمایید.

پانسیون مطالعاتی در اصفهان| دکتر آذین گازر

شکل 1:پانسیون مطالعاتی در اصفهان

خود این مدل (شکل 5) از برنامه پیشگیری از طریق طراحی ایمنی کارگران توسط موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی ناشی می شود [25]. در سلسله مراتب ، تجهیزات حفاظتی شخصی آخرین خط دفاعی و کم م effectiveثر تلقی می شود [25،26]. م Mostثرترین آن حذف خطر و به دنبال آن drazingazor جایگزینی است که ممکن است به معنای تغییر مواد برای از بین بردن خطر باشد. با این حال ، هنگام برخورد با COVID-19 ، حذف و جایگزینی امکان پذیر نیست. دو پانسیون مطالعاتی در اصفهان سطح بعدی در سلسله مراتب عبارتند از کنترل های مهندسی و کنترل های اداری ، که هر دو می توانند طراحی اتاق مطالعه رادیولوژی را آگاه سازند. کنترل های مهندسی را می توان به عنوان یکی از اجزای طراحی اتاق

کتابخانه در اصفهان فعالیت های خود را به چه صورتی انجام می دهد؟

مطالعه در نظر گرفت. در طول بیماری همه گیر COVID-19 ، ما مجبور شدیم محیط های کاری خود را بازسازی کنیم تا فاصله اجتماعی را در فضاهایی که هرگز برای آن طراحی نشده بود ، فعال کنیم. محدود کردن دسترسی و ترافیک از طریق اتاق مطالعه ، لایه ای از مهندسی را فراهم می کند کنترل کتابخانه در اصفهان در محیط برای کسانی که در فضا کار می کنند. به طور مشابه ، طرحی که جریان حرکت ساختار یافته در فضا را تسهیل و تشویق می کند ، ممکن است ایمنی بیشتری را ایجاد کند (به طرح بندی منظم چیدمان در بنیتز و همکاران [27] مراجعه کنید). طراحی فضاهای مشاوره در نزدیکی ورودی سالن مطالعه باعث جلوگیری از ورود کارکنان غیر رادیولوژی به خود اتاق دکتر آذین گازر مطالعه می شود و خطرات قرار گرفتن در معرض ، اختلالات و حواس پرتی را کاهش می دهد.

موانع مدولار می توانند مناطق کاری را جدا کرده و به کاهش خطر انتقال فرد به فرد در بین رادیولوژیست ها کمک کنند. کنترل های اداری با تغییر شیوه انجام کار خطرات موجود در محل کار پانسیون مطالعاتی در اصفهان را به حداقل می رساند. به عنوان مثال ، در پاسخ اولیه ما به همه گیری کووید -19 ، ما حداقل تعداد متخصصان رادیولوژی را برای حضور فیزیکی در این بخش تعیین کردیم و برنامه جایگزینی را برای انجام کارهای جایگزین ترتیب دادیم که شامل کاهش تعداد کارکنان و تله رادیولوژی از راه دور است. دسترسی به اتاق مطالعه تنها به تعداد مشخصی از کارکنان برنامه ریزی شده محدود می شد و اتاق ها شبانه تمیز می شدند. محدودیت ها این مطالعه بر این فرض استوار بود. در شکل 2:کتابخانه در اصفهان مشاهده نمایید.

کتابخانه در اصفهان

شکل 2:کتابخانه در اصفهان

کتابخانه ها در اصفهان چه خصوصیت هایی را دارا می باشند؟

که قرار است اتاق مطالعه ما در آینده نزدیک بازسازی شود و ما رویکردی چند رشته ای و مبتنی بر شواهد را برای این فرایند انتخاب کردیم. ما خوش شانس drazingazor بودیم که بودجه این پروژه بازسازی را تأمین کردیم و به فضایی از پوسته در یک ساختمان جداگانه دسترسی داشتیم تا بتوانیم مدل کامل خود کتابخانه در اصفهان را در آن بسازیم. ما می دانیم که منابع محدود و منابع مالی توانایی بسیاری از بخشها را برای تکرار رویکرد ما در طراحی تکراری محدود می کند. در نتیجه ، اتاق مطالعه محیطی مهم برای رادیولوژیست ها و پزشکان مشاور است مجله کالج.

رادیولوژی آمریکا 9 اتاق مطالعه لارسن و همکاران Eudaimonia FLA 5.6.0 DTD & JACR5373_proof & 5 نوامبر 2020 و 8:23 بعد از ظهر و غیره جدول 4. بازخورد کیفی از گروه های متمرکز با 6 رادیولوژیست شرکت کننده و 17 کارآموز نقش نظر نظر ستایش بالا در مورد فعلی کنار هم فکر می کنم قطعاً برای کارآموز .

 

 

پانسیون مطالعاتی باید چه خدماتی را ارائه دهند؟

پانسیون مطالعاتی برای کنکور به دانشجویان راهنمایی می کند.

کتابخانه ها چه کاربردهایی دارند؟

کتابخانه ها می تووانند در انتخاب رشته به داوطلبان کمک نمایند.

دانشجویان در پانسیون مطالعاتی چه فعالیت هایی انجام می دهند؟

دانشجویان در پانسیون مطالعاتی درس می خوانند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهدرباره ماگالریتماس با ما