3 شیوه های برتر # مشاوران در کتابخانه در اصفهان چیست؟

کتابخانه در اصفهان | پانسیون مطالعاتی در اصفهان | دکتر آذین گازر | drazingazor

عنوان کتابخانه
نویسنده زینب مختاری
دپارتمان اوج شید
زمان مطالعه 8 دقیقه
تعداد کلمات 852

فهرست مطالب

کتابخانه دراصفهان چه مزیت هایی را دارا است؟

کتابخانه و سالن مطالعاتی در اصفهان چه فوایدهایی را دارا می باشد؟

تفاوت های مهم کتابخانه ها با پانسیون مطالعاتی چیست؟

فهرست تصاویر

شکل 1:کتابخانه در اصفهان

شکل 2:پانسیون مطالعاتی در اصفهان

کتابخانه در اصفهان چه مزیت هایی را دارا است؟

قابل توجه Teaching and Teacher Education 105 (2021) 103422 تهدید بهداشت کتابخانه در اصفهان محیطی منطق پایان دادن به آزمایشگاه با این ویدیوی 24 دقیقه‌ای، دکتر آذین گازر تثبیت این پیام بود که شهروندی با سواد علمی می‌تواند از راه‌های غیرمنتظره‌ای مهم باشد، حتی برای دانش‌آموزانی که قصد ندارند دانشمند شوند (اسلینگر و کنت، 2018؛ فورتنر). ، 1999). 2.3. فعالیت های آزمایشگاه PL، 2012 پس از سه سال استفاده از مقالات ژورنالی در مورد آترازین به عنوان تمرکز فعالیت‌های آزمایشگاه PL، تصمیم گرفتیم به موضوعی تغییر دهیم که ممکن است برای بخش بزرگی از دانش‌آموزان در BIOL 120 که علاقه‌مند به دنبال کردن مشاغل در زمینه‌های بهداشتی هستند، بیشتر مورد توجه باشد. در شکل 1:کتابخانه در اصفهان مشاهده نمایید.

کتابخانه در اصفهان دکتر آذین گازر

شکل 1:کتابخانه در اصفهان

ما پانسیون مطالعاتی در اصفهان مجموعه ای از مقالات تحقیقاتی را در مورد اثرات شکلات و چای بر سلامت قلب و عروق انتخاب کردیم و آزمایشگاه تجدید نظر شده را بر اساس بخش ادبیات یک سری فعالیت های یک ترم طولانی که توسط Heitz (2013) توسعه یافته بود، قرار دادیم. در هفته 6، قبل از جلسه PL Lab، نیمی از دانش آموزان به خواندن یک مقاله مروری در مورد اثرات چای بر سلامت قلب و عروق (مک کی و بلومبرگ، 2002) و نیمی دیگر برای خواندن مقاله مروری در مورد اثرات کاکائو / شکلات (Engler & Engler، 2006). برای صرفه جویی در زمان به طوری که بتوانیم تمام کتابخانه در اصفهان فعالیت های مجله را در یک جلسه آزمایشگاهی drazingazor قرار دهیم، مشاهده نمایه بیل مویرز در BPA را به یک تکلیف آنلاین قبل از آزمایشگاه منتقل کردیم. برای اینکه دانش‌آموزان را مسئول آماده‌سازی برای آزمایشگاه PL کنیم، از است.

کتابخانه و پانسیون مطالعاتی در اصفهان چه فوایدهایی را دارا می باشد؟

دانش‌آموزان می‌خواهیم تا قبل از ورود به آزمایشگاه PL (فایل‌های تکمیلی 3e5) پاسخ‌هایی را به مجموعه‌های سؤالات کوتاه در مورد محتوای مقاله بازبینی مجدد و ویدیوی BPA ارسال کنند. آزمایشگاه PL خود شامل دو فعالیت اصلی بود: 1) مجموعه ای از وظایف گروه کوچک برای جمع آوری داده ها و بحث پانسیون مطالعاتی در اصفهان در مورد نتیجه گیری مجموعه ای از مقالات تحقیقاتی. و 2) یک جلسه پوستر گروهی. برای شروع اولین فعالیت، دانش‌آموزان به شریکی پیوستند که همان مقاله را قبل از آزمایشگاه (چه در مورد شکلات یا چه در چای) خوانده بود. به هر جفت از «متخصصان شکلات» دستور داده شد .

که دو مقاله تحقیقاتی را از یک پشته 10 تایی تجدید چاپ روی شکلات انتخاب کنند، در حالی که هر جفت از «متخصصان چای» دو مقاله تحقیقاتی دیگر را از یک پشته نه چاپی مجدد روی چای که توسط مربی ارائه شده بود، انتخاب کردند. دانش‌آموزان به صورت جفتی کار کردند تا دو مقاله دکتر آذین گازر تحقیقاتی را که انتخاب کرده‌اند اسکن کنند و اطلاعات را در برگه‌های داده‌ای سالن در اصفهان که توسط مربی ارائه شده بود، دوباره ثبت کنند. (این برگه های داده دانش آموزان را راهنمایی می کرد تا در مورد مواردی مانند طراحی و مدت مطال ، دانش آموزان همچنین با برگه های داده ای که قبلاً برای یک مطالعه در مورد شکلات (Engler et al., 2004) و یک مطالعه است. در شکل 2:پانسیون مطالعاتی در اصفهان مشاهده نمایید.

پانسیون مطالعاتی در اصفهان دکتر آذین گازر

شکل 2:پانسیون مطالعاتی در اصفهان

تفاوت های مهم کتابخانه ها با پانسیون مطالعاتی چیست؟

در مورد چای (Bingham et al., 1997) پر شده بود (پرونده تکمیلی 6). تمرکز اولیه، جستجوی اثراتی بود که مصرف شکلات یا چای بر فشار خون در مطالعات تحقیقاتی داشت. پس از پر کردن دو برگه داده، هر جفت از دانش‌آموزان با یک جفت دانشجوی دیگری که دو مقاله پانسیون مطالعاتی در اصفهان در اصفهان تحقیقاتی مختلف را در مورد یک مورد خوانده بودند، پیوستند (یعنی دو جفت متخصص شکلات با هم ملاقات کردند و دو جفت کارشناس چای با هم ملاقات کردند).

این گروه‌های چهار نفره برگه‌های داده‌های خود را به اشتراک گذاشتند، در مورد مقالات drazingazor بحث کردند و تلاش کردند در مورد اینکه آیا مورد آنها تأثیری بر فشار خون دارد یا خیر، به توافق برسند. پس از این بحث ها، گروه های چهار نفره دوباره به جفت های اصلی خود تقسیم شدند. جفت‌های اصلی سپس به یک جفت دانش‌آموز پیوستند که مقاله‌هایی را در مورد مورد دیگر می‌خواندند (یعنی دو متخصص شکلات با دو کارشناس چای). این گروه‌های جدید متشکل از چهار دانش‌آموز سپس به طور خلاصه نتایج هر ده مقاله تحقیقاتی را

کتابخانه در اصفهان چه مزیت هایی را شامل می شود؟

کتابخانه ها مزیت های متعددی را دارند.

پانسیون مطالعاتی چه روش هایی برای داوطلبان دارد؟

پانسیون مطالعاتی برای داوطلبان در نظر دارد درس خود را بخوانند.

مشاوران در پانسیون های مطالعاتی چه کارهایی انجام می نمایند؟

مشاوران به داوطلبان آموزش های متعددی را می دهند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهدرباره ماگالریتماس با ما