$ 5 شیوه های برتر مشاوران #کتابخانه در اصفهان چیست؟

کتابخانه در اصفهان | مشاوره نوجوان در اصفهان | دکتر آذین گازر | drazingazor

عنوان مشاوره کنکور
نویسنده زینب مختاری
دپارتمان اوج شید
زمان مطالعه 8 دقیقه
تعداد کلمات 822

فهرست مطالب

کتابخانه دراصفهان چه مزیت هایی را به دنبال خواهد داشت؟

مشاوره نوجوان دراصفهان چه فعالیت هایی را انجام می نماید؟

پانسیون های مطالعاتی و یا کتابخانه ها چه محیطی می باشند؟

فهرست تصاویر

شکل 1:کتابخانه در اصفهان

شکل 2:مشاوره نوجوان در اصفهان

کتابخانه در اصفهان چه مزیت هایی را به دنبال خواهد داشت؟

دانش آموزان در اتاق مطالعه کتابخانه در اصفهان رادیولوژی ، دانش آموزان معمولی گزارش دادند که جلسات یادگیری “معمولاً” (میانگین 4 ، SD 1) به آنها کمک کرد “با استفاده از PACS اعتماد به نفس پیدا کنند” ، که به طور قابل توجهی بیشتر از گروه دانش آموزان از راه دور بود. (میانگین 2.3 ، SD 1.2) (p <0.05). بحث هنگامی که نیاز به فاصله گذاری اجتماعی نیاز به محیطی برای آموزش رادیولوژی از راه دور برای دانشجویان پزشکی داشت ، عدم اطمینان زیادی در مورد دکتر آذین گازر مشارکت دانشجویان وجود داشت. آموزش رادیولوژی برای دانشجویان پزشکی از نظر تاریخی یک تجربه یادگیری غیرفعال بوده است . در شکل 1:کتابخانه در اصفهان مشاهده نمایید.

مشاوره نوجوان در اصفهان دکتر آذین گازر

شکل 1:کتابخانه در اصفهان

زیرا مشاوره نوجوان در اصفهان دانشجویان اغلب وقت خود را صرف مشاهده کارآموزان تحصیلات تکمیلی با فرصت محدود برای مرور و دیکته مستقل مطالعات تصویربرداری می کنند. حتی امروزه ، دلایل این رویکرد منفعل سنتی دارای تفاوت های ظریف است و احتمالاً بین بخشهای رادیولوژی آک دمیک متفاوت است ، اما مشارکت دانش آموزان در اتاق مطالعه رادیولوژی را می توان با عواملی مانند فضای کاری فیزیکی ، در دسترس بودن تجهیزات و حجم کار قوی کلینیکی محدود کرد. حذف دانش احساس عدم فعالیت و سرمایه گذاری نادرست را افزایش دهد. ناگهان با اختلال در همه جنبه های زندگی روزمره در طول یک بیماری همه گیر بی سابقه ، کتابخانه در اصفهان دانش آموزان به چالش کشیده شدند تا تحصیلات خود را در یک چشم انداز مجازی drazingazor آزمایش نشده پیش ببرند.

مشاوره نوجوان در اصفهان چه فعالیت هایی را انجام می نماید؟

این خطر وجود داشت که دانش آموزان فرایند تفسیر را از دست بدهند: فرصتی برای بررسی یک مطالعه ناشناخته ، جستجوی یافته های غیر طبیعی و استفاده از توصیف کننده های دقیق. آموزش رادیولوژی تشخیصی برای دانش آموزان را می شد به سادگی به مجموعه ای از شکل ها و زیرنویس ها کاهش داد. به دنبال ایجاد تعاملی از راه دور و گروه های کوچک در جلسات VRO ، ما گزارش می دهیم که آموزان مشاوره نوجوان در اصفهان دانش آموز از اتاق مطالعه رادیولوژی می تواند به راحتی آموزش رادیولوژی بالینی از راه دور برای دانشجویان پزشکی به همان اندازه یا بیشتر به این نتیجه رسیده است مشارکت دانش آموزان و ارزش آموزشی در مقایسه با تجربه معمول اتاق مطالعه. گزارش شده است.

که دانش آموزان از راه دور در مرور امتحانات رادیولوژی با فراوانی قابل ملاحظه ای بیشتر از دانش آموزان معمولی ، نقش فعالی ایفا می کنند ، که انتظار می رود با توجه به ساختار متفاوت محیط های یادگیری. اگرچه هر دو تجربیات گروهی کوچک بودند ، اما VRO یک تجربه فردی فعال تر دکتر آذین گازر را فعال کرد که در آن دانش آموزان وظیفه بررسی تصاویر و توصیف یافته ها کتابخانه در اصفهان را برای همسالان خود تحت هدایت یک متخصص رادیولوژی دانشکده فوق تخصص داشتند. به جای مشاهده بررسی کارآموزان فارغ التحصیل در مورد مطالعه تصویربرداری در اتاق مطالعه ، دانش آموزان مستقیماً “روی صندلی داغ” قرار گرفتند. در شکل 2:مشاوره نوجوان در اصفهان مشاهده نمایید.

مشاوره نوجوان در اصفهان دکتر آذین گازر

شکل 2:مشاوره نوجوان در اصفهان

پانسیون های مطالعاتی و یا کتابخانه ها چه محیطی می باشند؟

و مأموریت یافتن یافته ها و ارائه توضیحات اولیه پرونده را به عنوان ارائه به گروه دانشجویی داشتند. علاوه بر این ، لیست های موردی استفاده شده در طول VRO ها ، drazingazor قرار گرفتن دانش آموزان در معرض انواع موارد بسیار آموزشی را تضمین می کند ، بنابراین پتانسیل موارد تکراری یا غیرمستقیم که ممکن است لیست کار PACS در زمان واقعی را در قالب متعارف پر کنند ، مشاوره نوجوان در اصفهان از بین می برد. به طور مشابه ، احساس خستگی مکرر در بین دانش آموزان راه دور در مقایسه با دانش آموزان معمولی وجود داشت و از مشارکت و مشارکت بیشتر حمایت می کرد.

دانش آموزان از راه دور اغلب جلسه VRO را به عنوان یک تجربه یادگیری ارزشمند با تدریس ارزشمند درک می کردند ، 5 مقاله در مطبوعات ALPERT ET AL Radiology Academic، Vol &، No &&، && 2020 مشابه گروه دانشجویی متعارف. این درک ارزش با وجود تفاوت قابل توجهی در ساعات تماس برقرار شد: 3 ساعت تماس هفتگی VRO هم نداشت ، اما یادگیری برای فرش ها تفاوت داشت. دانش آموزان از راه دور ساعت های آموزشی کمتری را با آموزش متمرکز با عملکرد بالا با اعضای رادیولوژی تجربه کردند ، در حالی که دانش آموزان معمولی ساعات بیشتری را در محیطی با ساختار کمتر ، می باشد.

پانسیون های مطالعاتی چه ویژگی هایی دارند؟

پانسیون های مطالعاتی ویژگی هایی بسیاری دارند.

مشاوران در پانسیون مطالعاتی چگونه فعالیت می نمایند؟

مشاوران فعالیت های خود را با یاد دادن به دانشجویان شروع کردند.

سالن های مطالعاتی چه وظیفه هایی دارند؟

سالن های مطالعاتی باید در مکان بدون سر و صدا باشد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهدرباره ماگالریتماس با ما