5 نکته مهم در مورد #پانسیون مطالعاتی در اصفهان!

پانسیون مطالعاتی در اصفهان |  کتابخانه در اصفهان | دکتر اذین گازر | drazingazor

عنوان بهترین ویژگیهای پانسیون مطالعاتی
نویسنده حامد مطلب زاده
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 869
زمان مطالعه 8 دقیقه

فهرست مطالب:

خلاصه ماشین گل

آشنایی با دستگاه گلدهی، پانسیون مطالعاتی در اصفهان

دستگاه طعم گل

کتابخانه مدیریت ابزار نقشه، کتابخانه در اصفهان

دستگاه گل آنها را تنظیم می کند و از آن عبور می کند

فهرست تصاویر:

شکل 1 پانسیون مطالعاتی در اصفهان

شکل 2 کتابخانه در اصفهان

خلاصه ماشین گل

پانسیون مطالعاتی در اصفهان دکتر اذین گازر، این مقاله کتابخانه عمومی را توصیف می کند. که بعد از انقلاب اسلام تأسیس شد و یک نهاد مستقل وابسته به مسجد حسینیه ارشاد است. برای همه ، از دانشجویان ، کودکان و کارگران باز است. چرخش حدود 9000 در ماه است. مجموعه مطالب مذهبی بیش از 60،000 کتاب و 350 حلقه را تحت سلطه خود دارد. اما به بسیاری از زبانها در دسترس است. این مجموعه ویژه کودکان نابینا و ناشنوا با بیش از 10 هزار جلد کتاب است. کتابخانه در اصفهان، ده کتابخانه با این تکنسین ها و سرپرستان پشتیبانی همکاری می کنند. ارتباط عالی بین شورا و کارکنان کتابخانه به کتابخانه کمک کرده است که به یکی از کتابخانه های پیشرو در کشور تبدیل شود. شکل 1 پانسیون مطالعاتی در اصفهان را مشاهده کنید.

آشنایی با دستگاه گلدهی، پانسیون مطالعاتی در اصفهان

سفر اخیر به ایران ، به مناسبت هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب در تهران ، فرصت بازدید از بسیاری از کتابخانه های ایران و بازدید از کتابخانه ها را فراهم کرد. در میان کتابخانه هایی که میبینید، کتابخانه از نظر ترتیب و مجموعه با سایر کتابخانه های عالی تفاوت دارد. این کتابخانه به مسجد حسین ارشاد متصل است ، یک کتابخانه عمومی که چندی پس از انقلاب اسلامی در تهران تأسیس شد. حسینیه ارشاد یک سازمان مستقل است که فقط برای تحقیق و خدمت به مردم ایران طراحی شده است. کتابخانه در اصفهان، مأموریت کتابخانه توسعه و توسعه درک خوانندگان اسلام و ارائه اطلاعات لازم در مورد مشکلات مذهبی آنها است. پانسیون مطالعاتی در اصفهان را در کتابخانه دکتر اذین گازر (drazingazor) ، تجربه کنید.

پانسیون مطالعاتی در اصفهان | دکتر اذین گازر | drazingazor

شکل 1 پانسیون مطالعاتی در اصفهان

این کتابخانه یکی از 13 کتابخانه عمومی تهران است که به بیش از هفت میلیون نفر خدمات ارائه می دهد. کتابخانه ارشاد حسینیه نیز مانند کتابخانه مسجد ، کتابخانه ای مذهبی است. مانند بسیاری از کتابخانه های مساجد ، این کتابخانه عمومی است زیرا “نیازهای عمومی” را برآورده می کند. این کتابخانه عمومی خصوصی و کاملاً باز هیچ ارتباطی با دیگر کتابخانه های محلی ندارد. حامیان کتابخانه ها عموماً دانش آموزان کالج ، بزرگسالان جوان آماده شرکت در آزمون ورودی کالج ، کودکان و کارگران هستند.

دستگاه طعم گل

کتابخانه در اصفهان، در سال 1980 ، حسینه ارشاد تقریباً متوجه شد که کتابخانه برای رسیدن به هدف خود تلاش می کند. هنگامی که آنها تصمیم به ساخت کتابخانه گرفتند، نگهبانان کتابخانه به دنبال مواردی بودند که بتواند از سایت آن استفاده کند. آنها در کتابخانه تخصص و اطلاعات افرادی را در پرویز اعظم یافتند که مدتی را برای یادگیری و یادگیری به خارج از کشور سفر کرده بودند.  آقای اعظم یک کتابدار مدرن ایرانی است: او یک دانشمند/کتابدار سابق نیست ، بلکه یک کتابدار حرفه ای است که تحصیل کرده و در غرب مشغول به کار بوده است. از ابتدا ، مدیر تازه انتصاب شده کتابخانه شروع به ساخت کتابخانه کرد. پانسیون مطالعاتی در اصفهان

کتابخانه مدیریت ابزار نقشه، کتابخانه در اصفهان

امروزه پنج فهرست ، مجموعه کتابخانه را مورد بررسی قرار می دهند. هر پنج نفر دارای مدرک کارشناسی در کتابخانه و سه نفر در مقطع کارشناسی ارشد در کتابخانه و اطلاعات تحصیل می کنند. اگرچه کتابخانه ابتدا از سیستم پیکربندی دستی استفاده می کرد ، اما اکنون ویژگی های فهرست نویسی به طور خودکار با Fox Pro استفاده می شود. در سیستم اعشاری دیویی ، محتوا توسط کتابخانه ملی ایران در زمینه های مربوط به تاریخ ایران ، سیاست ایران و دولت و ادبیات ایران طبقه بندی شده است. برای موضوعات موضوعی، شکل 2 کتابخانه در اصفهان را مشاهده کنید.  کتابخانه از لیستی از موضوعات فارسی و لیستی از موضوعات Sears استفاده می کند. شهلا امامی رئیس بخش خدمات فنی است. کتابخانه جوان ، که وظیفه خودکارسازی کتابخانه را نیز بر عهده دارد ، دارای مدرک کارشناسی ارشد در زمینه کتابخانه و اطلاعات است.

کتابخانه در اصفهان | دکتر اذین گازر | drazingazor

شکل 2 کتابخانه در اصفهان

دستگاه گل آنها را تنظیم می کند و از آن عبور می کند

پانسیون مطالعاتی در اصفهان دکتر اذین گازر (drazingazor) ، ادبیات اسلامی تمرکز اصلی این مجموعه است که از نظر زبان ، علم و تاریخ محلی نیز قوی است. حدود 4000 کتاب به زبان انگلیسی و تعداد زیادی کتاب به زبانهای فرانسوی ، آلمانی و ترکی وجود دارد. در حالی که هیچ کتابی در مورد فرقه های مقایسه ای وجود ندارد ، این کتابخانه چندین کتاب در مورد فرقه های مختلف اسلامی دارد. کتابخانه در اصفهان، گردش هوا بسته به زمان سال متفاوت است. وقتی صحبت از مدرسه می شود ، کتابهای مطالعات اجتماعی و تاریخ بیشترین استفاده را دارند. به طور متوسط ​​، کتابخانه در حال حاضر 9000 کتاب در ماه منتشر می کند. در حالی که کتابخانه اکثر کاربران خود را در فاصله دو کیلومتری به خود جذب می کند ، مردم سراسر تهران از کتابخانه استفاده می کنند.

???? ????? 1

مجموعه کتابهای کتابخانه عمومی ایران در حسینیه ارشاد چقدر است؟

60000 کتاب و 350 حلقه

ماموریت کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد چیست؟

مأموریت کتابخانه توسعه و توسعه درک خوانندگان اسلام و ارائه اطلاعات لازم در مورد مشکلات مذهبی آنها است

اقای اعظم کیست؟

.  آقای اعظم یک کتابدار مدرن ایرانی است: او یک دانشمند/کتابدار سابق نیست ، بلکه یک کتابدار حرفه ای است که تحصیل کرده و در غرب مشغول به کار بوده است. از ابتدا ، مدیر تازه انتصاب شده کتابخانه شروع به ساخت کتابخانه کرد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهدرباره ماگالریتماس با ما