7 مورد کتابهای جذاب و خواندنی و معرفی #ان چهت مطالعه!

کتابخانه در اصفهان | پانسیون مطالعاتی در اصفهان | دکتر اذین گازر | drazingazor

عنوان پانسیون مطالعاتی انلاین به چه دردی میخورد؟
نویسنده حامد مطلب زاده
دپارتمان اوج شید
تعداد لغات 1042
زمان مطالعه 10 دقیقه

فهرست مطالب:

کتاب جزایر FJ کمپبل  ملکه خودخواه و زیبا روی!

بال اندرو اسمیت کودک چهارده ساله مدرسه شبانه روزی!

کتاب Strada Jelico da Melina Marshita  !

کتاب همچنین توسط ربکا هانوفر در کتابخانه در اصفهان!

کتاب مرگ اسکیپ نوشته پل موری ، اسکیپ اثر پل موری!

کتاب کوچک و شیر اثر برندی کولبرت یکی از زیباترین کتابها!

آنا و بوز از فرانسه ، استفانی پرکینز کتابی عاشقانه و زیبا!

فهرست تصاویر:

شکل 1 کتابخانه در اصفهان

شکل 2 پانسیون مطالعاتی در اصفهان

 

کتاب جزایر FJ کمپبل  ملکه خودخواه و زیبا روی!

پانسیون مطالعاتی در اصفهان در سالن مطالعاتی دکتر اذین گازر (drazingazor) با امکانات مناسب جهت مطالعه. بت اتکینسون زیبا ، ثروتمند و خودخواه ملکه ای غیرقابل قبول مدرسه است و از مشارکت با هیچکس خودداری نمی کند. میلو ، یک دوست وفادار و رئیس نزدیکش ، ادوارد ، هر دو سعی می کنند نظر خود را تغییر دهند ، اما وقتی زک زیبا و جذاب را می بینند ، سرانجام می دانند مشکل از کجاست. او آنقدر به زاک وابسته است که تا دیر نشده به او نگاه نمی کند ، انتخاب های بدبخت او همه اطرافیانش را تحت تاثیر قرار می دهد ، زندگی دوستانش را خراب می کند و همه اینها منجر به یک تراژدی می شود. کتابخانه در اصفهان را در سالن مطالعاتی ما تجربه کنید.

بال اندرو اسمیت کودک چهارده ساله مدرسه شبانه روزی!

رایان دین وست چهارده سال شبانه روزی برای کودکان ثروتمند در شمال اقیانوس آرام دارد. او در سالن فرصت برای مشکلات زندگی می کند و با یکی از بزرگترین وحشت های تیم راگبی زندگی می کند. رایان دین با حس شوخ طبعی ، راگبی کودکان و علاقه به طنز ابتکاری ، توانست از سختی های زندگی جان سالم به در ببرد و حتی شادی را در این راه پیدا کند. اما وقتی اتفاقی غیرقابل تصور می افتد ، حتی اگر همه چیز از بین برود ، باید بدانید که چگونه چیز مهم را مدیریت کنید. پانسیون مطالعاتی در اصفهان با طراحی مناسب.

کتاب Strada Jelico da Melina Marshita  در کتابخانه در اصفهان!

تیلور مدیر مرزی مدرسه ژلیکو است. او باید رهبری جنگ در منطقه را بر عهده بگیرد و با یونات گرگس رهبر اسرارآمیز دانش آموزان مقابله کند ، که فکر می کند دیگر هرگز او را نخواهد دید. حالا هانا ، که تیلور به او اعتماد داشت ، رفته است. تنها نشانه تیلور نسخه پنج فرزند است که هجده سال پیش در آنجا زندگی می کردند. شما باید بیشتر بدانید ، اما این بدان معناست که با داستان خود روبرو شوید ، به یک رویای تکراری عجیب دست پیدا کنید و مادر خود را پیدا کنید.

کتاب همچنین توسط ربکا هانوفر در کتابخانه در اصفهان!

هر کسی می تواند مانند آکادمی Elite Darkwood صحبت کند. این شش کلون چه کسانی هستند؟ احتمال اینکه همه آنها دانشجوی دارک وود باشند چقدر است؟ چه کسی دیوانه است که برای ایجاد آنها قانون را زیر پا بگذارد؟ اما کمی مهم نیست. بهترین دوست او الیور تابستان امسال درگذشت و تنها چیزی که به ذهنم رسید این بود که دوران جوانی خود را بدون او بگذراند. سپس با لوی ملاقات کرد ، کپی DNA اولیور و قیاس او. جانشینان ، پیشنهاد را از دست ندهید. پانسیون مطالعاتی در اصفهان در سالن مطالعاتی دکتر اذین گازر (drazingazor)  در خدمت عاشقان کتاب و کتاب خوانی.

کتاب مرگ اسکیپ نوشته پل موری ، اسکیپ اثر پل موری!

شکل 1 کتابخانه در اصفهان را مشاهده کنید. چرا اسکایپ 14 ساله در کف یک شیرینی فروشی محلی در کالج سیبروک ، دوبلین جان سپرد؟ چرا اسکایپ می میرد و آنچه بعد اتفاق می افتد موضوع این رمان ترکیبی است که رازی را آشکار می کند که مردان کالج سیبروک را به والدین و معلمان خود به گونه ای وصل می کند که هیچکس تصور نمی کرد. اسکیپ درگذشت ، پر از پرسش و پاسخ در مورد همه چیز از روتلین تا تئوری م. ، بانجی جامپ ، شعر رابرت فراست به معنای مسطح می رسد ، تصویری واقعی و خنده دار از درد ، شادی و زیبایی دوره ای جوانی است ، دنیایی غم انگیز او همیشه خوشحال است که اعضای ضعیف را قربانی می کند. سالن مطالعه در مکانی دلباز با طراحی مناسب. شکل 2 پانسیون مطالعاتی در اصفهان را مشاهده کنید.

کتابخانه در اصفهان | کتابخانه عمومی در اصفهان | دکتر آذین گازر | drazingazor

شکل 1 کتابخانه در اصفهان

کتاب کوچک و شیر اثر برندی کولبرت یکی از زیباترین کتابها!

وقتی سوزت از کارآموزی در نیوانگلند به لس آنجلس باز می گردد ، مطمئن نیست که برمی گردد. لس آنجلس خانه دوستان و خانواده (با همسرش امیلی) است. لیونل ، که مبتلا به اختلال دوقطبی تشخیص داده شده است ، نیاز به حمایت عاطفی دارد. اما وقتی زندگی سابق خود را به دست آورد ، سوزت عاشق کسی جدید شد. به به همان دختری که برادرش عاشقش است. هنگامی که اختلال لیونل برطرف می شود ، سوزت مجبور می شود با اشتباهات گذشته خود روبرو شود و راهی برای کمک به برادرش قبل از آسیب دیدن او پیدا کند – یا بدتر. کتابخانه در اصفهان در مکانی ارام با متخصصان کتابداری. پانسیون مطالعاتی در اصفهان مشاور شما در مورد انتخاب کتاب. در سالن مطالعاتی دکتر اذین گازر (drazingazor) پذیرای شما عزیزان میباشیم.

آنا و بوز از فرانسه ، استفانی پرکینز کتابی عاشقانه در کتابخانه در اصفهان!

آنا منتظر سال آخر سال تحصیلی خود در آتلانتا است ، جایی که شغلی زیبا ، معشوق وفادار دارد و عشق او بیش از پیش رشد می کند. تا زمانی که او با اتین سنت کلر آشنا نشد ، پس از اعزام به یک مدرسه شبانه روزی در پاریس علاقه چندانی نداشت. هوشمند ، جذاب ، زیبا ، اتین همه چیز را دارد. به به او همچنین یک دوست جدی دارد. اما راهی برای تحقق رویاها در شهر R.A وجود دارد. آیا لحظه عاشقانه سال به جنگ مورد انتظار فرانسه نزدیک می شود؟ این اولین مورد از سه بسته است (لزوماً خوانده نمی شود) ، پس از آن لولا ، مرد همسایه ، ایسلا و سپس همیشه خوشحال است. کتابخانه در اصفهان در مکانی ارام با متخصصان کتابداری. پانسیون مطالعاتی در اصفهان مشاور شما در مورد انتخاب کتاب.

کتابخانه در اصفهان | پانسیون مطالعاتی در اصفهان | دکتر اذین گازر | drazingazor

تیلور مدیر مرزی مدرسه ژلیکو است شخصیت کدام کتاب است؟

کتاب Strada Jelico da Melina Marshita  در کتابخانه در اصفهان!

. این شش کلون چه کسانی هستند؟

کتاب همچنین توسط ربکا هانوفر

چرا اسکایپ 14 ساله در کف یک شیرینی فروشی محلی در کالج سیبروک ، دوبلین جان سپرد شخصیت کدام کتاب است؟

کتاب مرگ اسکیپ نوشته پل موری ، اسکیپ اثر پل موری!

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهدرباره ماگالریتماس با ما