7 نکته در مورد #کتابخانه دانشگاه صنعتی و اطلاعات مفید درباره ان!

پانسیون مطالعاتی در اصفهان | کتابخانه در اصفهان | دکتر اذین گازر | drazingazor

عنوان سالن مطالعه vip اصفهان
نویسنده حامد مطلب زاده
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 868
زمان مطالعه 8 دقیقه

فهرست مطالب:

کتابخانه دانشگاه صنعتی اصفهان، پانسیون  مطالعاتی در اصفهان

مجموعه کتابهای دانشگاه و تعداد جلدها، کتابخانه در  اصفهان

سرویس مرجع کتابخانه و جمع اوری

مرکز اسناد و مقالات کتابخانه، پانسیون مطالعاتی   در اصفهان

منابع انرژی کتابخانه و تامین ان،

آموزش کتابخانه به کارکنان و دانشجویان

آموزش کتابخانه و سالن مطالعه

فهرست تصاویر:

شکل 1 پانسیون مطالعاتی در اصفهان

شکل 2 کتابخانه در اصفهان

کتابخانه دانشگاه صنعتی اصفهان، پانسیون مطالعاتی در اصفهان

کتابخانه در اصفهان، کتابخانه فناوری دانشگاه اصفهان در سال 1972 تاسیس شد و متعاقباً در سال 2008 به ساختمان جدیدی منتقل شد. کتابخانه جدید مجهز به امکانات و فناوری های پیشرفته است و به یکی از بهترین و بزرگترین کتابخانه های دانشگاه های ایران تبدیل شده است. IUT طیف گسترده ای از فرمت های چاپی و دیجیتالی را در طیف وسیعی از موضوعات ارائه می دهد. این کلاسها نه تنها توسط اعضای محوطه دانشگاه ، بلکه توسط هرکسی از دانشگاه دیگر امکان پذیر است. کتابخانه از بدو تأسیس ، با تخصص کتابخانه ها و کارکنان ، نقش مهمی در ماموریت های آموزشی ، پژوهشی و خدماتی که به دانشگاه محول شده است ، ایفا کرده است. پانسیون مطالعاتی در اصفهان ارائه دهنده انواع کتاب.

بیشتر بخوانید: کتابخانه دراصفهان

مجموعه کتابهای دانشگاه و تعداد جلدها، کتابخانه در اصفهان

مجموعه کتابخانه های دانشگاه شامل صدها هزار جلد ذخیره شده در کتابخانه اصلی و تعدادی کتابخانه ماهواره ای کوچک و مجموعه های خصوصی است. گروه های دیجیتالی نیز به سرعت در حال رشد هستند. علاوه بر مواد دیجیتالی محلی ، کتابخانه دانشگاه به صدها هزار کتاب الکترونیکی ، مجله ، مجلات و روزنامه دسترسی دارد. شکل 1 پانسیون مطالعاتی در اصفهان را مشاهده کنید.

  • کتابخانه مرکزی
  • کتابخانه مرکزی
  • کاتالوگ آنلاین
بیشتر  8روش در پانسیون مطالعاتی در اصفهان برای رسیدن به موفقیت در رشته تجربی!

منابع کتابخانه ممکن است در دسترس دانشجویان و کارکنان ثبت نام شده باشد. این سرویس در طبقه دوم کتابخانه اصلی واقع شده است. روش اعتبار به شرح زیر تعریف می شود.

 

دانشجویان کارشناسی: 4 کتاب همزمان به مدت 20 روز.

فارغ التحصیلان: 6 کتاب به طور همزمان به مدت 20 روز.

دانشجویان دکتری: 8 کتاب همزمان در 30 روز.

مدرسه: هر 90 روز یکبار رزرو کنید.

کارکنان: 4 کتاب به طور همزمان به مدت 30 روز.

یک جستجوی ساده آنلاین به کاربران امکان می دهد لیست موجود در خط b را جستجو کنند. موارد کتابخانه قبلاً بارگیری شده را می توان بصورت آنلاین یا تلفنی به روز کرد. کتابها را نیز می توانید در فهرست کتابخانه آنلاین پیدا کنید: پانسیون مطالعاتی در اصفهان ارائه دهنده کتابهای جدید و متنوع.

پانسیون مطالعاتی در اصفهان | دکتر اذین گازر

شکل 1 پانسیون مطالعاتی در اصفهان

سرویس مرجع کتابخانه و جمع اوری

طبقه دوم کتابخانه خدمات جمع آوری و مرجع خاصی را ارائه می دهد. این خدمات طیف وسیعی از نیازهای اطلاعاتی مانند یافتن پاسخ سریع به سوالات ، دسترسی به کاتالوگ های آنلاین و سایر منابع الکترونیکی و یافتن اطلاعات در مورد محتوای کتابخانه و موضوعات خاص را پوشش می دهد.  دکتر اذین گازر (drazingazor) . شکل 2 کتابخانه در اصفهان را مشاهده کنید.

مرکز اسناد و مقالات کتابخانه، پانسیون مطالعاتی در اصفهان

کتابخانه IUT مخزنی از تحقیقات منتشر نشده توسط استاد است. بنابراین دانشجویان دکتری برای جستجوی مجموعه های چاپ شده از مطالب فکری تولید شده توسط دانشگاه صنعتی اصفهان در هر دو جهت ، رایگان به کتابخانه دسترسی دارند.

منابع انرژی کتابخانه و تامین ان، پانسیون مطالعاتی در اصفهان

برخی از اطلاعات را می توانید در وب سایت کتابخانه به آدرس http://lib.iut.ac.ir پیدا کنید. علاوه بر اطلاعات مربوط به منابع کتابخانه ، پیوندهایی به پایگاه های داده مختلف و سایر رسانه ها وجود دارد. مدیریت دقیق هنگام جستجوی ارتباط با منابع الکترونیکی و رایانه ای. به عنوان مثال ، منابع الکترونیکی ، کاتالوگ مجلات الکترونیکی ، و همچنین پایگاه های داده ای که عضو IUT هستند یا رایگان و برای عموم آزاد است. کتابخانه در اصفهان در محیطی ارام و دلپذیر.

بیشتر  8 مورد از#بهترین ویژگی های کتابخانه در اصفهان چیست؟

منابع انرژی عبارتند از:

 

Science Direct، Spring ، Dall ، OnPetro ، Scoops ، MetsyNet و موارد دیگر

 

دسترسی به وام بین کتابخانه ای (ILL) به دیگر کتابخانه های دانشگاه به این معنی است که کتابها یا منابع مورد نیاز شما در سایر دانشگاههای محلی یا بین المللی یافت می شود.

آموزش کتابخانه به کارکنان و دانشجویان

کتابخانه دانشگاه متعهد است که به IUT ها ، کارکنان و دانشجویان در ایجاد منابع اطلاعاتی کامل و مستقل کمک کند. این کارگاه فرصت های یادگیری تخصصی و مکمل را ارائه می دهد. اطلاعات مربوط به همه این برنامه ها و سایر مطالب در وب سایت کتابخانه موجود است. مجموعه صوتی و تصویری طبقه دوم کتابخانه شامل تعدادی دیسک کتاب است. کتابخانه در اصفهان.

کتابخانه در اصفهان | دکتر اذین گازر | drazingazor

شکل 2 کتابخانه در اصفهان

آموزش کتابخانه و سالن مطالعه

در طبقه دوم حمام و استودیو وجود دارد. این مجموعه کتابخانه یا برای دانشمندان ، فارغ التحصیلان و دیگران است که در پروژه هایی کار می کنند که برای کار به راحتی و راحتی نیاز دارند. بنا به درخواست دانشجویان ، سالن مطالعه در طبقه اول کتابخانه عمومی طبق برنامه زیر هفت روز در هفته باز است.  پانسیون مطالعاتی در اصفهان ارائه دهنده کتابهای علوم انسانی. ارائه دهنده کتابهای کودکان و نوجوانان در یکی از پانسیونهای مطالعه در اصفهان. کتابخانه در اصفهان در خدمت شما عزیزان هستیم. دکتر اذین گازر (drazingazor)

 کتابخانه فناوری دانشگاه اصفهان در چه سالی تاسیس شد؟

سال 1972 میلادی و در سال 2008 به ساختمان جدیدی منتقل شد

مجموعه کتابخانه های دانشگاه چند جلد است؟

شامل صدها هزار جلد ذخیره شده

 اطلاعات را  از کجا می توانید به دست اورید؟

در وب سایت کتابخانه http://lib.iut.ac.ir

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهدرباره ماگالریتماس با ما