8 روش های $ ویژه پانسیون مطالعه در اصفهان را بدانید!

کتابخانه در اصفهان | پانسیون مطالعه در اصفهان | دکتر آذین گازر | drazingazor

عنوان کتابخانه
نویسنده زینب مختاری
دپارتمان اوج شید
زمان مطالعه 9 دقیقه
تعداد کلمات 918

فهرست مطالب

کتابخانه در اصفهان چه ویژگی هایی را دارا می باشد؟

پانسیون مطالعه در اصفهان چه کاربردهای برتری را دارد؟

پانسیون مطالعاتی چه هدف هایی را به دنبال خواهد داشت؟

فهرست تصاویر

شکل 1:کتابخانه در اصفهان

شکل 2:پانسیون مطالعه در اصفهان

کتابخانه در اصفهان چه ویژگی هایی را دارا می باشد؟

به ترتیب 0.34. نتایج آزمون تی زوجی برای ویژگی های کتابخانه در اصفهان فوق همه معنی دار بود. نتایج تحلیل مدل Kano میانسالان و بزرگسالان برای طرح‌های رابط مختلف و TOPSIS (تعداد شرکت‌کنندگانی که ترجیح می‌دهند) هر طرح بیشتر مورد بررسی قرار گرفت. افراد میانسال و مسن‌تر هنگام ارزیابی عوامل غ نماد سبک قلم (104) و فاصله خطوط قابل تنظیم (دکمه، 144) بود. از نظر ناوبری، اکثر شرکت کنندگان نوار برگه را ترجیح دادند (137یرجذاب پاسخ‌های خنثی نشان می‌دهند. یعنی آنها در تصمیم گیری برای اینکه آیا نظری نسبت به چنین عواملی ندارند یا خیر، مشکل داشتند. بنابراین، این دو دکتر آذین گازر لنگر در آیتم های TOPSIS 0 امتیاز در نظر گرفته شد، در حالی که like 1 امتیاز در نظر گرفته شد. در شکل 1:کتابخانه در اصفهان  مشاهده نمایید.

کتابخانه در اصفهان دکتر آذین گازر

کتابخانه در اصفهان دکتر آذین گازر

شکل 1:کتابخانه در اصفهان

جداول 5 و 6 به ترتیب نتایج تجزیه و تحلیل را برای قابلیت استفاده و سهولت درک طرح های رابط ارائه می دهند. فقط فهرست سبک فونت و فاصله خطوط قابل تنظیم (دکمه) ویژگی های یک بعدی بودند، در حالی که طرح های رابط باقی مانده ویژگی های جذاب بودند (جدول 5). از نظر سبک قلم، طرح‌هایی که بیشتر مورد علاقه افراد میانسال و مسن‌تر بود دکمه اندازه قلم (129)،). پانسیون مطالعه در اصفهان بالاترین امتیاز طراحی برای تبدیل صفحه و متن به گفتار، قابلیت اسکرول بالا و پایین (112) و استفاده از یک دکمه (116) بود. جدول 4 به ترتیب. یک جنبه قابل توجه در داده ها، دو طراحی رابط کاربری نماد و لیست به سبک فونت بود. علیرغم اینکه نماد ترجیح داده شده ترین طراحی رابط است، زمانی که این دو عنصر رابط سبک شرکت کنندگان نارضایتی بیشتری نسبت به نبود لیست نسبت drazingazor به نماد نشان دادند.

بیشتر  3 شیوه های ویژه و مخصوص# بهتر کتابخانه در اصفهان چیست؟

پانسیون مطالعه در اصفهان چه کاربردهای برتری را دارد؟

در تحلیل مدل کانو، لیست یک ویژگی تک بعدی است که اهمیت بیشتری نسبت به نماد، یک ویژگی جذاب دارد. نتایج جدول 6 نشان می دهد که سهولت درک طراحی رابط شامل چندین ویژگی جذاب است. بیشترین طرح های ترجیحی شرکت کنندگان برای اطلاعات اینفوگرافیک، دسته بندی و آیتم به ترتیب اینفوگرافیک کتابخانه در اصفهان با متن (159)، استفاده اصلی (134) و عنوان و توضیحات مختصر (124) بود. قابل ذکر است، علیرغم دشواری شرکت کنندگان در خواندن متن به دلیل انحطاط بصری، آنها همچنان طراحی رابط متشکل از اینفوگرافیک با توضیحات متن، دسته بندی های مناسب برای افراد میانسال و مسن تر و اطلاعات دقیق آیتم ها را ترجیح می دادند. این ویژگی‌های طراحی به شرکت‌کنندگان خواندن آن را داشتند، به دقت دکتر آذین گازر انتخاب کنند.

یافته های تحقیق اعتبار سنجی H1.1 و H1.2 در بخش های 4.1، 4.2، و 4.3 ارائه شده است. H2 در بخش 4.4 ارائه شده است. و H3 در بخش 4.5 ارائه شده است. 4.1. رابط‌های برنامه خواندن تلفن همراه موجود پانسیون مطالعه در اصفهان با استفاده و ترجیحات برنامه بزرگسالان مسن‌تر مطابقت ندارد در میان 14 برنامه خواندن تلفن همراه، 6 دکمه برای تنظیم اندازه قلم، 3 دکمه از کشیدن و رها کردن، 1 مورد از نماد سبک فونت، 4 لیست استفاده شده برای تغییر سبک قلم و 2 دکمه تنظیم فاصله بین خطوط استفاده شده است. در مورد پیمایش، 12 مورد از منوی نوار برگه، 1 مورد از منوی مدال، 8 مورد از منوی کشویی چپ/راست است. در شکل 2:پانسیون مطالعه در اصفهان مشاهده نمایید.

بیشتر  1 اصطلاح پانسیون مطالعاتی در اصفهان یا کتابخانه $خصوصی به چه معناست؟

پانسیون مطالعه اصفهان دکتر آذین گازر

پانسیون مطالعه اصفهان دکتر آذین گازر

شکل 2:پانسیون مطالعه در اصفهان

پانسیون مطالعاتی چه هدف هایی را به دنبال خواهد داشت؟

3 مورد دارای فهرست اسکرول بی نهایت، 1 مورد دارای منوی کشویی و 6 مورد دارای نوار کناری بودند. در مورد چرخش صفحه، لغزش به بالا و پایین در 10 استفاده شد، کارت برگردان در 1، لمس برای محو شدن از 1 استفاده شد، و لمس واقعی در 8 استفاده شد. برای متن drazingazor  به گفتار، 4 دارای یک دکمه بود و 1 داده بود. چند گزینه ای. در مورد اینفوگرافیک، 5 نفر دارای اینفوگرافیک با متن بودند، در حالی که 2 مورد فقط دارای اینفوگرافیک بودند. برای دسته بندی، 11 مورد از کاربردهای اصلی استفاده کردند پانسیون مطالعه در اصفهان در حالی که 2 مورد از استفاده غیرمعمول استفاده کردند. در مورد اطلاعات اقلام، عنوان و شرح مختصر در 7، عنوان و شماره شماره در 9 و رتبه بندی در 2 (پیوست های الف و ب) نشان داده شده است.

اول، محبوب ترین ابزار خواننده مورد استفاده توسط افراد میانسال و مسن تر، برنامه های رسانه های اجتماعی (به عنوان مثال، Line Today و فیس بوک) بود. با این حال، هیچ یک از این برنامه‌ها شامل فهرست سبک فونت و طراحی‌های رابط قابل تنظیم فاصله خطوط (دکمه) که افراد میانسال و مسن‌تر به آن نیاز دارند، نبود. اگرچه شرکت‌کنندگان همچنان از دیگ کمک می‌کرد تا هنگام استفاده از برنامه خواندن، محتوایی را که قصد ر طراحی‌های رابط توسعه‌یافته توسط.

کتابخانه در اصفهان چه ویژگی هایی را دارا می باشد؟

فقدان عناصر رابط فوق‌الذکر احتمالاً باعث نارضایتی در بین می‌شود.

پانسیون مطالعه چه کاربردهای برتری را دارد؟

اگرچه شرکت‌کنندگان همچنان از دیگ کمک می‌کرد.

پانسیون مطالعاتی چه هدف هایی را به دنبال خواهد داشت؟

مورد دارای منوی کشویی و 6 مورد دارای نوار کناری بودند.

 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهدرباره ماگالریتماس با ما