8 فاکتور برتری پانسیون مطالعاتی در اصفهان نسبت کتابخانه چیست؟

پانسیون مطالعاتی در اصفهان | کتابخانه در اصفهان | دکتر آذین گازر | Dr Azin Gazor

فهرست مطالب

پانسیون مطالعاتی نوآوری در یادگیری دانش آموزان ایران

چرا برای موفقیت در کنکور باید از پانسیون استفاده کرد؟

چرا پانسیون می تواند مفید فایده و کاربردی باشد

مقررات انضباطی پانسیون کنکور در مجتمع دکتر گازر(DrGazor) :

فهرست نصاویر

شکل 1: پانسیون مطالعاتی دراصفهان

شکل 2:کتابخانه در اصفهان

 

عنوان مقاله ویژگی های پانسیون مطالعاتی
دپارتمان اوج شید
نویسنده کاویانی
تعداد کلمات 933
زمان مطالعه 9دقیقه

پانسیون مطالعاتی نوآوری در یادگیری دانش آموزان ایران

دانش آموزانی که حالا در سنین بالای 30 سال هستند . آشنایی چندانی با واژه پانسیون مطالعاتی در اصفهان زیر نظر دکتر آذین گازر(DrAzinGazor) ندارند. یعنی در عمر تحصیلیشان از آن استفاده نکرده اند . اما در زمان حال این واژه جزئی از تحصیل و کنکور است .برای فراگیری کامل مطالب درسی جو خانه و کتابخانه در اصفهان نمی تواند فضای خوبی باشد. زیرا وجود ابزار تکنولوژی که عامل اصلی بر هم زدن تمرکز است در منزل کنترل کردنی نیستند . این در حالی است که در گذشته در خانه ها از این ابزار خبری نبود .موفقیت فعلی محال نیست . موفقیت اجرای به موقع برنامه های درست است . بعضی از افراد حاضر به اجرای درست نیستند و زمان کافی برای آن صرف نمی کنند . به دنبال راه حل مشخصی هستند که یک شبه ره صد ساله روند .خیر ! چنین چیزی اتفاق نمی افتد . برای موفقیت هیچ راه یک شبه ای وجود ندارد و باید برای آن زحمت کشید .

چرا برای موفقیت در کنکور باید از پانسیون در اصفهان استفاده کرد؟

یقینا قرار گرفتن در شرایط خاص اعتماد به نفس انسان را بالا تر می برد . این در مطالعه نیز وجود دارد . پانسیون مطالعاتی در اصفهان نوعی از کتابخانه در اصفهان است که با رعایت اصول بهبود کیفیت را در نظر دارد . یعنی شرایط محیطی بهتری برای داوطلب فراهم کرده که فضای کنکور برای داوطلب تداعی شود .یکی از بهترین پانسیون ها پانسیون عید نوروز است که پیشنهاد می شود از دست داده نشود . بر کسی پوشیده نیست که برای موفقیت در کنکور به عنوان تاثیرگذار ترین بخش زندگی باید اصول خاصی رعایت شود .

آرامش محیط یکی از مهم ترین نکات برای مطالعه بهتر است . البته نمی توان اثر مشاور را نادیده گرفت . پانسیون دقیقا این شرایط را برای مطالعه بهتر و با کیفیت بیشتر فراهم می کند .پانسیون مطالعاتی در اصفهان جاییست که عوامل مخل تمرکز وجود نداشته و اسباب مطالعه درست فراهم است .در شکل 1: پانسیون مطالاتی در اصفهان را میبینید.

پانسیون مطلعاتی در اصفهان | دکتر آذین گازر

شکل 1: پانسیون مطالعاتی دراصفهان

 • تعداد افراد کمتری در پانسیون حضور دارند .
 • در پانسیون زمان بیشتری دانش آموز داده میشود بر خلاف کتابخانه در اصفهان .
 • در پانسیون vip می توان از مشاورین کمک گرفت.
 • در پانسیون میزان پیشرفت دانش آموز توسط مراقبین کنترل می شود.
 • در پانسیون دانش آموز نگرانی بابت وعده های غذایی ندارد.
 • در پانسیون دانش آموز بیشترین بهره را از وقت و زمانمی برد .
 • وجود فضای خصوصی برای داوطلب در پانسیون مطالعاتی در اصفهان .
 • در کتابخانه امکان استفاده از مشاور درسی وجود ندارد.
 • تمام کارکنان در پانسیون از افراد مجرب و آموزش دیده هستند تا سوالات احتمالی داوطلب بی جواب نماند.

البته این تنها چند مورد از مزیت های پانسیون نسبت به کتابخانه در اصفهان است .

چرا پانسیون می تواند مفید فایده و کاربردی باشد

همه می توانند در کتابخانه در اصفهان مطالعه کنند ولی این مکان عمومی است.  افراد مختلفی در آن حضور دارند. برای همین امکان مشاوره های غلط و خارج شدن از فضای رقابتی کنکور وجود دارد . ولی در پانسیون مطالعاتی در اصفهان حضور افراد متخصص و مشوق تحصیلی انگیزه افراد را بالاتر می برد . در پانسیون ها مکانی خصوصی و تحت نظارت دقیق افراد متخصص برای فراهم شدن راحتی و آسایش است. این مکان همراه با تمرکز کافی برای داوطلب فراهم می شود. این امر باعث بهبود کیفیت مطالعه است . در نتیجه موفقیت بیشتر داوطلب در کنکور می شود .ولی مطالعه در منازل ، کتاب خانه های عمومی در اصفهان بعد از گذشت مدتی به بی حالی و بی انگیزگی منجر میشود .

قطعا باعث ایجاد اثرات منفی در داوطلب شده و نهایتا نتیجه مورد نظر برای داوطلب کسب نمی شود . با توجه به نتایج کسب شده در ادوار گذشته از کتابخانه در اصفهان نکات جالبی را می توان دید. مهم ترین نکته تاثیر پانسیون مطالعاتی در اصفهان را در کسب نتایح بهتر در کنکور توسط داوطلب است. چون کسانی که از پانسیونها استفاده کرده اند جهش بزرگی در میزان پیشرفت در درصد های کسب شده داشته اند . اکثریت آن ها از حضور در پانسیون نه تنها نا راضی نیستند بلکه رضایت کافی دارند . مثلا برای پشت سر گذاشتن کنکوری موفق می توان از مشاور کمک گرفت ،

در کلاس های متعدد شرکت کرد . ولی این نمی توانند خلأ درس خواندن مداوم و درست را پر کنند .بعد از گذشت سالها و بالا رفتن سطح کنکور همه دیدند که با هزینه نمی توان در کنکور موفق بود. باید مطالعه با برنامه در دستور کار قرار گیرد که این امر در پانسیون مطالعاتی در اصفهان دکتر آذین گازر  (drAzinGazor)محقق می شود.در شکل 2:کتابخانه در اصفهان را مشاهده می کنید

کتابخانه در اصفهان | دکتر آذین گازر

شکل 2:کتابخانه دراصفهان

مقررات انضباطی پانسیون کنکور در مجتمع دکتر آذین گازر(DrAzinGazor)

 • رعایت نظم و حضور به موقع در پانسیون مطالعاتی در اصفهان و رعایت شئونات .
 • تحویل موبایل هنگام ورود به پانسیون برای حفظ آرامش دانش آموزان.
 • عدم امکان خروج دانش آموز از پانسیون قبل از ساعت تعیین شده .
 • امکان خروج دانش آموز هنگام تعطیلی کتابخانه در اصفهان .
 • کسب درصد های تعیین شده توسط دانش آموز در آزمون ها.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهدرباره ماگالریتماس با ما