8 ویژگی های $ کاربردی بهترین روانشناس در اصفهان را بدانید؟

بهترین روانشناس در اصفهان | بهترین سالن مطالعه اصفهان | دکتر آذین گازر | drazingazor

عنوان بهترین روانشناس
نویسنده زینب مختاری
دپارتمان اوج شید
زمان مطالعه 9 دقیقه
تعداد کلمات 905

فهرست مطالب

بهترین روانشناس در اصفهان چه فعالیت هایی را انجام می نماید؟

بهترین سالن مطالعه اصفهان چه کاربردهای مهمی را دارا است؟

پانسیون های مطالعاتی چه ویژگی های مهمی را شامل می شوند؟

فهرست تصاویر

شکل 1:بهترین روانشناس در اصفهان

شکل 2:بهترین سالن مطالعه اصفهان

بهترین روانشناس در اصفهان چه فعالیت هایی را انجام می نماید؟

را ارائه دهد که: (الف) نکات ظریف و ظریف یک EB (یعنی ماریان) را بهترین روانشناس در اصفهان تصدیق می‌کند. روش‌های پویای معناسازی، و (ب) نشان‌دهنده درگیری او نه تنها با متون، بلکه با گفتمان‌های مفهومی و ایدئولوژیکی گسترده‌تر پیرامون درک خواندن است. 4. روش ها 4.1. زمینه و شرکت کنندگان متن نوشته. این مطالعه در کلاس دوم ابتدایی Pleasant Elementary (نام مستعار) در یک شهر شهری، در غرب میانه، در طول آموزش سوادآموزی انجام شد و بخشی از یک مطالعه بزرگتر در مورد حس سازی EBs در طول مطالعه گروهی کوچک است. این مدرسه متشکل از دانش‌آموزانی دکتر آذین گازر از فرهنگ‌ها و زبان‌های مختلف بود: دانش‌آموزان آفریقایی-آمریکایی و دانش‌آموزان آفریقای شرقی (49%)، دانش‌آموزان بهترین سالن مطالعه اصفهان آسیایی (کمتر از 2%)، دانش‌آموزان لاتین (11%)، دانش‌آموزان از نژادهای مختلط و پیشینه قومی و دانش آموزان سفیدپوست. در شکل 1:بهترین روانشناس در اصفهان مشاهده نمایید.

 بهترین روانشناس در اصفهان دکتر آذین گازر

بهترین روانشناس در اصفهان دکتر آذین گازر

شکل 1:بهترین روانشناس در اصفهان

(34٪). زبان آموزان انگلیسی (EBs) تقریباً 40٪ از جمعیت مدرسه را در زمان مطالعه تشکیل می دادند. اکثریت جمعیت EB به عنوان سومالیایی و لاتینکس شناخته می شوند، با پیشینه زبان و سواد به زبان های سومالیایی، اسپانیایی، اورومو، عربی، و انگلیسی. این مطالعه بر روی بهترین روانشناس در اصفهان یک EB کلاس دوم، ماریان (سن 8 سالگی تا پایان مطالعه)، و معناسازی او drazingazor در طول سه رویداد سوادآموزی، یا لحظاتی که در آن یادگیرندگان سعی می‌کنند نشانه‌های گرافیکی را درک کنند، متمرکز است (خیابان، 1988). من ماریان را انتخاب کردم زیرا من (یک ناظر-شرکت کننده که گاهی اوقات درگیر آموزش بود) توانستم او را به طور مداوم در تنظیمات مختلف (گروه کوچک، کل گروه و تک به تک) مشاهده کنم و با او کار کنم.

بهترین سالن مطالعه اصفهان چه کاربردهای مهمی را دارا است؟

محیط کلاسی که ماریان در آن قرار داشت، روشن و دلپذیر بود، مملو از متن نوشتاری و تصاویر. معلم کلاس و معلم انگلیسی به‌عنوان زبان اضافی، کتابخانه‌های کلاسی و کیسه‌های کتاب داشتند که دانش‌آموزان می‌توانستند متون را در حین مطالعه مستقل از بین آنها انتخاب کنند. مدرسه بهترین سالن مطالعه اصفهان همچنین در سال اول خود از یک برنامه درسی خواندن جدید، که قوی و زمان بر بود، بود. این برنامه درسی، نه بر خلاف سایر برنامه‌های درسی خواندن ابتدایی، به شدت بر استراتژی‌ها و مهارت‌های خواندن با زمان کمی برای خواندن متون «برای سرگرمی» متمرکز بود. من و معلمان گاهی اوقات به خواندن مطالب دکتر آذین گازر از برنامه درسی محدود می شدیم، اما این فرصتی بود تا در مورد چالش های روزمره کار با مطالب و متون اجباری به عنوان محدودیت های بالقوه برای

(یا هزینه های مالی) معناسازی دانش آموزان فکر کنیم. بنابراین، بزرگسالان و دانش‌آموزان در این مطالعه از فشارهای استفاده از متون در سطح آموزشی و راهنمایی دانش‌آموزان برای استفاده از راهبردها و پاسخگویی به متون به روش‌های تجویز شده در امان نبودند. ماریان من به‌عنوان یک ناظر-شرکت‌کننده، با ماریان به‌صورت انفرادی و در گروه‌های کوچک کار کردم و مشارکت او را در آموزش کل گروه نیز مشاهده کردم. ماریان یک یادگیرنده با اراده، مشتاق و کنجکاو بود. او دوست داشت در کلاس رهبر باشد و به دیگران بهترین سالن مطالعه اصفهان کمک کند. او از به اشتراک گذاشتن داستان ها در مورد خانواده و تجربیاتش و حقایق مختلف لذت می برد. او یک سیاهپوست سومالیایی-آمریکایی معرفی شد و با پدر و مادر (مهاجران سومالیایی-آمریکایی) و خواهر و برادرش زندگی می کرد. در شکل 2:بهترین سالن مطالعه اصفهان مشاهده نمایید.

بهترین سالن مطالعه اصفهان دکتر آذین گازر

بهترین سالن مطالعه اصفهان دکتر آذین گازر

شکل 2:بهترین سالن مطالعه اصفهان

پانسیون های مطالعاتی چه ویژگی های مهمی را شامل می شوند؟

او عمدتاً در خانه و با اعضای خانواده سومالیایی صحبت می کرد و در مدرسه عمدتاً انگلیسی صحبت می کرد. با این حال، مواردی وجود داشت که در آن معلم او (یک زن سومالیایی-آمریکایی) برای شفاف سازی محتوا و تغییر جهت رفتار، با ماریان سومالیایی صحبت می کرد. ماریان drazingazor همچنین به من یاد می داد یا کلمات و عباراتی را به زبان سومالیایی با من در میان می گذاشت. او تجارب رسمی مدرسه را هم در ایالات متحده و هم در سومالی داشت، زیرا برای مدتی بین مهدکودک و کلاس دوم به سومالی بازگشت.

با توجه به توصیفات، مشاهده و ارزیابی معلمان، او یک زبان آموز در حال توسعه (طبق استانداردهای توسعه زبان انگلیسی WIDA) و نزدیک شدن به سطح کلاس در خواندن بود. معلمان به طور کلی، به عنوان بخشی از مطالعه، سه بزرگسال با ماریان کار کردند. اینها معلم کلاس بودند، انگلیسی به عنوان یک 6 L. Shepard-Carey / زبانشناسی و آموزش 55 (2020) 100777 معلم زبان اضافی، و من – محقق/شرکت کننده-ناظر. معلم کلاس،

بهترین روانشناس در اصفهان چه فعالیت هایی را انجام می نماید؟

آموزش هایی را برای آموزش سوادآموزی و پشتیبانی از زبان محتوا ارائه کرد.

سالن مطالعه اصفهان چه کاربردهای مهمی را دارا است؟

عنوان بخشی از مطالعه، سه بزرگسال با ماریان کار کردند.

پانسیون های مطالعاتی چه ویژگی های مهمی را شامل می شوند؟

همچنین در سال اول خود از یک برنامه درسی خواندن جدید، که قوی و زمان بر بود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهدرباره ماگالریتماس با ما